Vrijwilligersthee: 13 december 2018

De vrijwilligers thee wordt verplaatst naar januari.

Datum volgt.

High Tea aan de Hoge der A,

We zijn blij met onze vrijwilligers, die op veel gebieden voor Ypsilon Groningen werkzaam zijn. Het is duidelijk dat de aard van het werk voor onze doelgroep, die het niet gemakkelijk heeft, niet altijd vrolijk stemmend is. Maar we horen ook vaak van vrijwilligers dat het hun afleidt van hun eigen problematiek. Ze krijgen er “iets voor terug”.

Vrijwilligers, wij willen ook graag iets terug doen. Om jullie te laten weten dat we je inzet voor Ypsilon erg waarderen. Daarom nodigen we jullie uit om op 13 december naar de Hoge der A 26 te komen om van 14.00-16.00 uur samen te genieten van een High Tea. We maken er dan in het Infocentrum een gezellige wintermiddag van.

Ook als je geen vrijwilliger bent, maar wel eens met de gedachte speelt om iets voor Ypsilon te gaan betekenen, ben je van harte welkom. Je kunt dan kennismaken met onze vrijwilligers, horen wat zij voor Ypsilon doen en mee genieten van de High Tea.

Voor vrijwilligers en belangstellenden: wel even hier aanmelden.